LAZDONAS pagasta pārvaldes zālē 17. novembrī pulksten 14, atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu, notiks koncerts.
Svētku programmu „Latvija manā sirsniņā" sagatavojuši gan Lazdonas pamatskolas, gan pirmsskolas izglītības iestāžu grupu bērni. – Koncertā skanēs dziesmas, dejas un dzejas veltījumi, skolēnu, iedzīvotāju un pedagogu vēlējumi Latvijai dzimšanas dienā. Par to, lai koncerts visiem dāvātu svētku izjūtu un jaukus brīžus, gādā koncerta režisore, direktora vietniece audzināšanas jomā Inese Juhnoviča, – pastāsta Lazdonas pamatskolas direktore Sarmīte Jansone.
Autore: IVETA ŠMUGĀ