Visi, kas mīl dabu, kam patīk paviesoties Kalsnavas arborētumā un skaistāko arī iemūžināt bildēs, sākot ar martu, aicināti piedalīties fotokonkursā "Kalsnavas arborētums trīs gadalaikos".
Kalsnavas arborētuma tūrisma informācijas centra vadītāja Sarmīte Rukmane pastāstīja, ka konkursa mērķis ir veicināt arborētuma atpazīstamību un pievērst apmeklētāju uzmanību kolekcijas nozīmīgumam: – Ir divi fotogrāfiju temati. Pirmais – arborētuma vide dažādos gadalaikos un dabas norisēs, otrais – cilvēks un arborētuma vide. Fotokonkurss notiks trīs atsevišķās kārtās: marts-maijs, jūnijs-augusts, septembris-novembris. Fotogrāfijas ir jāiesūta līdz katras kārtas pēdējā mēneša 20. datumam.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.03.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto