20. jūnija vakarā Biksērē notiks ugunsskulptūru festivāls.
Šogad festivāla tēma ir „Pūķa sapņu dārzs", un tā iecere ir brīnumains ugunsdārzs, kas veidots no daudziem ilgspēlējošiem noskaņu objektiem un trim lielajām skulptūrām. Festivālā piedalīsies jau iepazīti ugunsskulptūru mākslinieki: Kārlis Īle, Maija Puncule,
Ieva Saulīte, Inese Valtere-Ūlande, Marta Prēdele, Armands & Armands Vecvanagi, Andris Džiguns, Gundars Kozlovskis, Aleksejs Geiko, Donatas Mockus (Lietuva). Muzikālo noformējumu veidos projekta „Malemuck" dalībnieki, piedalīsies ugunsžonglieri no „Fire spirit". Pasākumu atbalsta Madonas novada pašvaldība, Sarkaņu pagasta pārvalde un vietējie uzņēmēji.
Autore: INESE ELSIŅA