DEGUMNIEKU pamatskolā jau aktīvi sāk gatavoties 1. septembrim, kas ir lieli svētki gan skolotājiem, gan skolēniem. Degumnieku pamatskolas direktore Ināra Logina informē: – 1. septembris mums nebūs tikai Zinību diena. Esam ieplānojuši arī ielu laternu aizdegšanas svētkus.
Ideja radās pavisam nesen, tagad tiek strādāts pie scenārija. Katru gadu īpašu uzmanību veltām priekšnesumiem, kas paredzēti Zinību dienā. Lai viss izdotos lieliski, ir jāplāno viss laikus. Skolā viesosies un skolēnus iepriecinās pasaku tēli – Vinnijs Pūks un Karlsons. Tā kā scenārijs ir tapšanas procesā, jācer, ka tas izdosies un bērni jauno mācību gadu uzsāks ar prieku.
Jautāta par skolas remontu, Ināra Logina atzīmēja, ka šie darbi tikšot veikti vēlāk. Ieplānots esot liels remonts – sporta zālei mainīšot grīdu, bet skola cerot sagaidīt jaunus un skaistus logus.
Autore: AGRITA NUSBAUMA