Nupat būs noslēdzies projekts „Gājēju, riteņbraucēju celiņa un ielas apgaismojuma rekonstrukcija Pils ielā", kā ietvaros Varakļānos šajā ielā 800 m garumā nobruģēts celiņš, kā arī nomainīta daļa apgaismes stabu.
Varakļānu novada pašvaldībā uzzinājām, ka šis projekts tika apstiprināts jau 2010. gada 11. janvārī, taču nācies vēl nedaudz pārstrādāt tehnisko projektu, tāpēc darbi Pils ielā sākušies mazliet vēlāk. Īpaši pozitīvi, ka izsludinātajā iepirkumā ar zemākas cenas piedāvājumu uzvarēja vietējais uzņēmums SIA „Aļņi AS".
Satiktie strādnieki Artūrs un Eduards izteica pārliecību, ka līdz maija beigām, kad arī beidzas projekta izpildes termiņš, darbi pie celiņa rekonstrukcijas būs pabeigti. Darbinieks Agris arī piebilda, ka darbi rit samērā raiti, kaut arī reizēm patraucē laikapstākļi un tas, ka noderētu vēl kāds papildu darbinieks komandā: – Apstākļi normāli, tāpēc darbi vedas uz priekšu. Ik pa laikam jau uzlīst, bet daudz tas netraucē, jo tāpat jau nekad viss nebūs ideāli. Daudzi kritizē, ka valda bezdarbs, bet, piemēram, pie šī projekta strādājot, tieši jūtam, ka reizēm to darbaroku – palīgu – trūkst. Liela daļa darbspējīgo labprātāk izvēlas dienu pavadīt, neko nedarot.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.05.2012.
Autore: LAURA VOITIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto