Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Tūrisma centrs aicina uz sadarbību

Redakcija

Autors • 21.02.2009.

Tūrisma centrs aicina uz sadarbību
Burtu lielums

Vasarā būs gads, kopš Cesvainē ir nodibināta pašvaldības aģentūra „Cesvaines tūrisma centrs".

– Cesvaines tūrisma centra izveidošanas idejas pamatā ir tūrisma nozares attīstība un pilnveidošana pašvaldības administratīvajā teritorijā. No tā izriet galvenās funkcijas – nodrošināt tūrisma objektu pieejamību un apskati, īstenot koordināciju un sadarbību starp tūrisma uzņēmējiem, īstenot pasākumus, kas veicina tūrisma produktu pārdošanu, nodrošināt Cesvaines pašvaldības administratīvās teritorijas kultūrizglītojošo pasākumu publicitāti, piesaistīt finanšu līdzekļus tūrisma attīstībai, – ar aģentūras darbības uzdevumiem iepazīstina tās vadītāja Ilze Kalna-Elksniņa, kas šajā amatā ir tikai nedaudz vairāk nekā mēnesi, jo tad pēc iepriekšējās darbinieces aiziešanas noslēdzās pašvaldības rīkotais konkurss, uz kuru pavisam bija pieteikušies 16 kandidātu. – Cesvainē ir burvīgi, aktīvi un idejām bagāti cilvēki, ar kuriem ir milzīgs prieks sadarboties, gribas pēc iespējas ātrāk un kvalitatīvāk realizēt visas idejas, lai tās priecētu gan vietējos iedzīvotājus gan arī Cesvaines teritorijas viesus, – atzīst jaunā aģentūras vadītāja, kas pati līdz šim bijusi rīdziniece, bet nu izšķīrusies par labu Cesvainei. – Šābrīža aktualitāte noteikti ir koordinācija un kopīga tūrisma produkta izveide, Cesvaines pils piedāvājuma sakārtošana, tūrisma bukleta izdošana, kā arī tukšo vietu aizpildīšana tūrisma jomā (piemēram, velomaršruta izveide, aktīvā tūrisma iespēju papildināšana, vietējo amatnieku un mākslinieku iesaistīšana tūrismā), tūrisma mājas lapas uzlabošana, kā arī iesaistīšanās Cesvaines astoņsimtgades svinībās, kuru galvenais pasākums notiks 18. jūlijā, – ar visu to skaistāko, kas vien Cesvainē ir un ar ko mēs lepojamies, – vaicāta par tuvākajiem plāniem, stāsta Ilze Kalna-Elksniņa.

Viena no pirmajām lielākajām aģentūras vadītājas aktivitātēm bija tikšanās februāra sākumā, uz ko bija aicināti tie pašvaldības teritorijā esošie uzņēmēji, kas jau darbojas tūrisma jomā, kā arī tie, kas nākotnē varētu iesaistīties ar tūrismu saistītā jomā, – naktsmītņu, ēdināšanas uzņēmumu pārstāvji, pakalpojumu sniedzēji, pakārtoti saistīto iestāžu pārstāvji, baznīcas, arī vietējie iedzīvotāji, kas, piemēram, audzē zirgus, piedāvā medus produktus utt.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 21.02.2009.

Autore: BAIBA MIGLONE

GUNAS GRAUDIŅAS foto


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px