LIEZĒRĒ 2. maijā norisinājās gadskārtējais pavasara tirdziņš, kura iniciatores ir sieviešu klubiņa "Teiksma" dāmas. – Kā katru gadu, tika aicināti visi Liezēres pagasta iedzīvotāji, kuriem bija vēlme kaut ko pārdot vai nopirkt.
Ir prieks par krāšņo piedāvājuma klāstu un lielo atsaucību. Varēja iegādāties gan mājās ceptu maizīti, gan piena produktus un gaļas izstrādājumus, gan saimniecībā noderīgas lietas, – "Staru" informēja sieviešu klubiņa "Teiksma" dalībniece Irīda Mizuka.
Autore: AGRITA NUSBAUMA