KALSNAVAS pagastā 2. jūlijā durvis vēra jauniešu centrs, ko atklāja nevalstiskā organizācija – biedrība "Kalsnavas jaunieši". Jau mēnesi jaunieši var izmantot centra telpas jautrām sarunām un interesantām spēlēm. Jauniešu centra vadītāja Linda Ūdre dalās savos novērojumos: – Pašlaik centru apmeklē salīdzinoši maz Kalsnavas jauniešu, jo ārā ir vasara un neviens nevēlas uzturēties telpās.
Pārsvarā viņi šeit spēlē spēles, piemēram, galda hokeju. Šobrīd neorganizējam arī nodarbības un nerīkojam pasākumus. Gaidīsim rudeni, kad skolēni pēc mācībām nāks atpūsties. Priecājos, ka tagad ir šis centrs, jo jauniešiem ir jauna un mājīga tikšanās vieta, ko nedrīkst mainīt. Šeit var jauki atpūsties un iegūt jaunas zināšanas.
Autore:AGRITA NUSBAUMA