15. jūnijā, atsaucoties uz Ērgļu novada pašvaldības ielūgumu, Ērgļu novada uzņēmēji pulcējās Ērgļu saieta namā uz domu apmaiņu par novada šodienu un skatījumu nākotnē.
Tikšanās sākumā Ērgļu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Guntars Velcis sniedza ieskatu pašvaldības darbībā, informējot uzņēmējus par paveikto novadā, par piesaistīto Eiropas fondu līdzekļu izmantošanu Ērgļu novada infrastruktūras sakārtošanā un uzlabošanā, par projektiem, kuru realizācijai tuvākajā nākotnē ir piešķirts Eiropas fondu līdzfinansējums.
Raisoties diskusijai par uzņēmēju darbību Ērgļos, tika pārrunāti jautājumi, kas ieinteresēja klātesošos. Tie skāra ne tikai lokālo novada darbību, bet arī valstisko līmeni. Visus priecēja doma, ka valsts ceļa Rīga-Ērgļi rekonstrukcijas rezultātā, kas šobrīd rit pilnā sparā, novads būs ieguvējs.
Sarunās uzņēmēji izmantoja iespēju un pārrunāja jautājumus, kuri viņus interesēja savstarpēji. Tie skāra privāto infrastruktūru izmantošanu, tūrisma sezonas ietekmi uz uzņēmējdarbību, savstarpējo sadarbību. Tika pārrunāts, kurās jomās un kādā veidā var notikt uzņēmēju un pašvaldības sadarbība.
Uzņēmēji izteica vēlmi tikties arī turpmāk. Tikšanās ļauj uzzināt vairāk citam par citu, pārrunājot problēmsituācijas, rast jaunas idejas to risināšanai, darboties kopīgu mērķu realizācijai.
Autore: ILZE DAUGIALLO,
Ērgļu novada pašvaldības
iepirkuma un informācijas speciāliste