ĒRGĻU saieta nama lielajā zālē trešdien, 20. aprīlī, pulksten 17.30 interesenti tiek aicināti uz tikšanos ar Ērgļu novada pašvaldības speciālistiem un domes deputātiem.
– Tikšanos ar iedzīvotājiem rīkojam regulāri. Šoreiz sakarā ar to, ka ir uzsākta Ērgļu novada attīstības programmas 2013.-2019. gadam izstrāde, viens no punktiem būs par attīstības programmu. Pārrunāsim un labprāt uzklausīsim iedzīvotāju viedokļus par Ērgļu novada attīstību – nākotnes vīziju, vēlmēm un vajadzībām. Saietā piedalīsies arī Ērgļu novada attīstības programmas izstrādātāju grupa no SIA „NK Konsultāciju birojs", – „Staru" informēja Ērgļu novada domes priekšsēdētājs Guntars Velcis. – Jāteic gan, ka iedzīvotāji diezgan maz nāk uz kopējām tikšanās reizēm, vairāk visu noskaidro ikdienā, tāpēc mēs šoreiz apvienojām gan kārtējo tikšanos ar novada deputātiem un speciālistiem, gan programmas apspriešanu. Esmu novērojis, ka mūsu novada iedzīvotāji ir informēti par pašvaldībā notiekošo, diezgan daudz uzzina no „Ērgļu Ziņām", kur mēs cenšamies vispusīgi atspoguļot pašvaldības aktualitātes un pieņemtos novada domes lēmumus.
Autore: BAIBA MIGLONE