Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Tiks iedegta egle

Redakcija

Autors • 03.12.2008.

Burtu lielums

DZELZAVAS pagastā 6. decembrī tiks iedegta Ziemassvētku egle. Kultūras nama vadītāja Dace Kalniņa stāsta: – Egles iedegšana mūsu pagastā ir izveidojusies par tradīciju. Pie skolas tiks svinīgi iedegta lielā Ziemassvētku egle.

Paredzēts arī neliels salūts. Pēc tam kultūras nama mazajā zālē katram dzelzavietim būs iespēja kaut ko iegādāties Ziemassvētku tirdziņā. Tajā piedalīsies vietējie amatnieki, bērni, senioru klubiņš ar pašmāju ražojumu. Protams, tajā iesaistīties var jebkurš interesents. Pulksten 19 kultūras namā paredzēts koncerts Ziemassvētku noskaņās. Tajā uzstāsies raidījuma "Čučumuiža" veidotāji: komponists Atvars Sirmais, aktrises Dina Kristīne Bitēna un Dace Skadiņa. Pēc koncerta – balle, kurā spēlēs grupa "Velves". Jācer, ka būs neliels sniedziņš, kas paspilgtinātu pozitīvās emocijas un svētku noskaņu.

Autore: AGRITA NUSBAUMA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px