ARONAS pagasta Kusā nākamnedēļ tiks iedegta svētku egle. – Šī mūsu pašvaldībā jau ir tradīcija, bet tikai pagājušogad mēs sākām greznot egli, kas aug pie pašvaldības ēkas.
Iepriekš vienmēr vedām no meža. Kā katru gadu, savus priekšnesumus būs sagatavojuši skolēni un pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi. Bet pēc svinīgā pasākuma visus klātesošos priecēs raķetes un kāds gardums: speķa pīrāgi vai piparkūkas.
Pasākums sāksies četros pēcpusdienā, kad jau sāk krēslot, un domāju, ka salūts tad būs daudz krāšņāks un noskaņa svinīgāka, – uzskata Aronas pagasta padomes priekšsēdētājs Andrejs Piekalns.
Autore: AGRITA NUSBAUMA