CESVAINES vidusskolā aizvakar interesentus pulcēja tikšanās ar četru olimpisko spēļu dalībnieku, tagadējo Sportlat vadītāju, mūsu novadnieku Gundaru Upenieku.
– Iecere uzaicināt viesos kādu pazīstamu sportistu mums bija jau pagājušogad aprīlī uz Grāmatu svētkiem, bet dažādu iemeslu dēļ tā nerealizējās. Nesen, tiekoties ar vidusskolas direktoru, norunājām, ka vajadzētu mēģināt tomēr kādu no sportistiem uzaicināt ciemos. Izvēle krita uz Gundaru Upenieku, un viņš izrādījās ļoti atsaucīgs, –
par pasākuma organizatorisko pusi stāsta Cesvaines bibliotēkas vadītāja Vēsma Nora.
Interese par tikšanos bijusi liela, vidusskolas zālē teju visiem pieticis vietas. – Gundars stāstīja par savām biatlonista gaitām, rosināja jauniešus pievērsties aktīvam dzīvesveidam, netrūka arī jautājumu. Pārsteidza viņa vienkāršība, sirsnība un tas, cik viņš viegli nodibina saikni ar klausītājiem. Daudzi vēl pēc pasākuma palika parunāties.
Autore: BAIBA MIGLONE