OŠUPES pagastā pulkveža Oskara Kalpaka dzimtas mājās "Liepsalas" 23. maijā notika sakopšanas talka.
Kaut gan 23. maijā rīta ziņas solīja lietavas visā Latvijas teritorijā, tas tomēr darbus neiztraucēja. Uz gadskārtējo sakopšanas talku sabrauca krietns darboties gribošo pulks, tādēļ dienas garumā paredzētie uzdevumi tika paveikti.
Prieks, ka cilvēki, redzot mūsu pagasta "Liepsalu" apkārtnē skaistu veidolu, labprāt iesaistās katru gadu rīkotajā talkā. Arī šajā reizē bija pulcējušies skolēni, skolotāji no Degumnieku, Barkavas un Meirānu Kalpaka pamatskolas, Alūksnes KS, Jelgavas ZS 52. bataljona pārstāvji, Gulbenes ZS 26. bataljona karavīri, studentu korporācijas pārstāvji un Kalpaka rotas karavīru bērni. Kopīgiem spēkiem tika nomazgāti pieminekļi, nokrāsota svētklētiņa, atsvaidzināts saules pulkstenis un restaurēts dīķa tiltiņš.
Visus talciniekus pēc labi padarīta darba ar siltām pusdienām mieloja Alūksnes KS mobilā virtuve.
Šajā dienā rajonā notika liels pasākums – deju festivāls, līdz ar to daudzas skolas nevarēja šeit ierasties, bet uz "Liepsalām" varēs atbraukt citu reizi.
– Ir labi, ka ir cilvēki, kuri jūt iekšēju nepieciešamību atbraukt un savu iespēju robežās paveikt kādu daļu no kopējā darba "Liepsalās", pietuvina br īdi , kad Ošupes pagastā šī būs viena no skaistākajām vietām, – par "Liepsalās" paveikto domās dalījās pagasta padomes izpilddirektors Aigars Šķēls, kas vienmēr aktīvi piedalās pagasta sabiedriskajā dzīvē.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA