Pirmsskolas izglītības iestādē "Vārpiņa" 1. maijā tika sarīkota vērienīga apkārtnes sakopšanas talka, kurā lielu entuziasmu izrādīja bērnu vecāki.
Tēti un mammas bija ieradušies ar darbarīkiem un vēlmi radīt bērniem patīkamu, sakoptu vidi. Ar motorzāģiem tika izzāģēti veco koku zari, sakopti apstādījumi, ar traktoru aizvests prom viss liekais.
Aprīļa beigās līdzīga talka tika sarīkota Bērzaunes pamatskolas apkārtnē.
– Bija atsaukušies ļoti daudz vecāku, neticēju, ka būs tik kupls talcinieku pulks, piedalījās ģimenes, mūsu darbinieki. Pirms tam vecākiem bija aptauja par piedalīšanos talkā, bet 1. maijā uz darbu ieradās pat vairāk, nekā tika gaidīts. Sākumā likās, ka nebūs, ko darīt, vēlāk priekšstats mainījās. Darbs kopā ar vecākiem ir viena no saiknēm, – par sadarbību bija gandarīta PII "Vārpiņa" vadītāja Agrita Plāte.
Ja pagastam tiks novada nauda, pastāv cerība, ka ēkai nomainīs logus, atjaunos fasādi.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto