LAZDONAS pamatskolas skolēni ceturtdien devās uz Rīgu, kur piedalījās svinīgā pasākumā Vides ministrijā.
Stāsta pamatskolas direktore Sarmīte Jansone: – Ceturtdien bērni un skolotāja Rīgā saņēma atzinības rakstus par veiksmīgu darbu Ekoskolas programmā. Arī šogad esam saņēmuši zaļo karogu. Piektdien skolā viesosies vides ministrs Raimonds Vējonis un piedalīsies karoga pacelšanas svētkos.
Autore: AGRITA NUSBAUMA