11. jūnijā Degumnieku pamatskolā smaržoja meijas, redzējām uzposušos cilvēkus, satrauktus absolventus, jo izlaidums ir tā diena, kad bez visa tā neiztikt.
Sirsnīgā gaisotnē skaisti izrotātā zālē sumināja piecpadsmit absolventu un viņu klases audzinātāju Edīti Zaubi.
Izlaidums tradicionāli iesākās ar beidzamo mācību stundu. Šo stundu kopā ar vecākiem vadīja audzinātāja Edīte Zaube. Skanot mūzikai, zālē absolventus svinīgi ieveda Latviešu Virsnieku apvienības pārstāvji.
Absolventus un viņu vecākus uzrunāja un sveica skolas direktore Ināra Logina.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.06.2011.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA
AUTORES foto