DZELZAVAS pansionātā jau piektdien viesojās pamatskolas skolēni, kas sniedza Ziemassvētku ieskaņu koncertu un spēlēja teātri.
Dzelzavas pansionāta direktore Iveta Apenīte stāsta: – Bērni bija sagatavojuši jauku priekšnesumu, kura laikā gan tika dziedāts, gan skaitīti dzejoļi, kā arī spēlēts teātris.
Skolēni bija sagatavojuši arī nelielas dāvaniņas pansionāta iemītniekiem. Bet šodien pansionātā ciemosies mācītājs, kas vadīs nelielu svētku misi, kā arī pagasta padomes pārstāvji, kas dalīs līdzi atnestās paciņas. Pēc tam būs maza pasēdēšana, pārrunāsim aizvadīto gadu. Savukārt trešdien diviem pansionāta klientiem ir dzimšanas diena, tad tiks organizētas svētku vakariņas.
Autore:AGRITA NUSBAUMA