Interesanti un saistoši Latvijas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadienu 4. maijā svinēja lubānieši.
– Lubānas pilsētas klubā par godu Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadienai un valsts simtgadei tika aizsākta jauna tradīcija – Baltā galdauta svētki, – „Staru" informē Lubānas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Renāte Vigupe. – Baltā galdauta svētkus Lubānā atzīmēja ar spēli „Es mīlu Latviju". Uz šo spēli tika aicinātas Lubānas novada pašvaldības iestādes: Lubānas vidusskola, Lubānas pirmsskolas iestāde „Rūķīši", Lubānas novada sociālais dienests, Lubānas novada bibliotēkas, Meirānu Kalpaka pamatskola, Lubānas mākslas skola, jauniešu centrs un Lubānas novada pašvaldība. No katras iestādes spēlē piedalījās viens dalībnieks, kam līdzi bija pieci padomdevēji, kuri aktīvi iesaistījās spēlē. Ar izlozes palīdzību tika izveidotas divas komandas – baltā un zaļā. Spraigā cīņā spēlē „Es mīlu Latviju" uzvarēja zaļā komanda: Sandra Valaine (Lubānas mākslas skola), Inguna Kaņepone (Lubānas novada bibliotēkas), Jānis Salenieks (jauniešu centrs) un Renāte Vigupe (Lubānas pašvaldība). Baltajā komandā spēlēja: Dace Kočāne (Lubānas vidusskola), Astrīda Soma (Lubānas pirmsskolas izglītības iestāde „Rūķīši"), Ināra Turlā (Lubānas novada sociālais dienests), Aiva Caunīte (Meirānu Kalpaka pamatskola).