ARONAS pagasta Lauteres kultūras nams steidz mēģināt dziesmu un deju programmas pirms lielā koncerta 14. novembrī, kas tiek rīkots par godu valsts svētkiem.
Koncerts sāksies pulksten 19 un piedāvās plašu un daudzpusīgu kolektīvu uzstāšanos. Lauteres kultūras nama vadītāja Rudīte Prikule pastāstīja: – Koncertā piedalīsies visi pašdarbnieku kolektīvi, kā arī trīs vokālie ansambļi: „Mārtiņrozes", „Mežābele" un „Madaras" no Zelgauskas. Tāpat par priekšnesumiem parūpēsies dramatiskais kolektīvs, līnijdeju grupa un PII „Sprīdītis" audzēkņi, kas mūs priecēs ar dejām un dzejoļiem. Gribu vērst uzmanību uz to, ka kursēs pagasta pārvaldes transports: pulksten 18 no Zelgauskas un pulksten 18.30 – Kusā, pie degvielas uzpildes stacijas. Pulksten 21 sāksies balle kopā ar Pēteri Leibomu no Ērgļiem, pašdarbniekiem ieeja – bez maksas.
Atšķirībā no citiem gadiem, šogad nebūs pieturpunkta „Mēs lepojamies ar…" svētku programmā. Taču pasākums solās būt iespaidīgs, jo drīzumā sāksies remontdarbi – kas to lai zina, kad būs nākamais pasākums.
Autore: LAURA VOITIŅA