VESTIENĀ Sveču dienu un Sveču mēnesi šodien, 5. februārī, sadarbībā ar bibliotēku atzīmē klubiņš "Sarma". – Pasākumu atklāsim ar nelielu sveču izstādi, un atcerēsimies vairākus savus izcilākos novadniekus, jo savā pagastā vēl neesam atcerējušies rakstnieci Ilzi Kalnāri, pieminēsim skolotāju Dzidru Kārkliņu, būs arī grāmatu izstāde.
Tad klubiņa "Sarma" dalībnieces saplānos nākamajā sezonā veicamos darbus, – uz pasākumu aicina klubiņa vadītāja Alīda Graubiņa.
Autore: ASTRA ZAGORSKA