16. janvārī pulksten 12 Ērgļu saieta namā notiks Tautas lietišķās mākslas studijas „Ērgļi" 40 gadu darba jubileja.
Tā vienlaikus būs izstādes „Katram savs tautastērps" atklāšana.
Programmā paredzēta iepazīšanās ar dažādu novadu tautastērpiem, būs iespēja noklausīties Ērgļu mākslas un mūzikas skolas audzēkņu priekšnesumus un sumināt gaviļniekus.