VARAKĻĀNU novada Stirnienes pamatskolā mācības pēc skolēnu brīvdienām šodien, 6. janvārī, tomēr tiks uzsāktas.
Kā pastāstīja Varakļānu novada domes priekšsēdētāja Modra Vilkauša, arī Varakļānu novadā dažviet elektrība pazuda vēl vecajā gadā, bet Varakļānu pilsētā un citviet tās nebija 1. un 2. janvārī. Fabrikas ielā un arī citviet tās nav joprojām.
– Elektrības gandrīz vai kopš Ziemassvētkiem nebija arī Stirnienes muižā, kur atrodas Stirnienes pamatskola, tāpēc ar skolas direktori apsvērām, vai mācības pēc skolēnu brīvdienām nav jāpārceļ uz nākamo nedēļu. Taču lēmums par brīvdienu pagarināšanu līdz nākamajai nedēļai nebija jāpieņem, jo trešdien ap pulksten 15 elektrības padeve Stirnienes pamatskolai tika atjaunota, – „Staru" vakar informēja Modra Vilkauša.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA