Liezēres pagasta z/s "Mežvidi", kur saimnieko Ingrīda un Ilmārs Šķēli, 27. oktobrī notiks Valsts Lauku tīkla seminārs, kas veltīts tēmai "Vietējo resursu izmantošanas dažādošana".
Saimniecībai "Mežvidi" ir vairāki darbības un attīstības virzieni, kas ciešāk saistīti ar netradicionālo lauksaimniecību, – mežsaimniecība, biškopība, akvakultūra, lauku tūrisms. Kā zināms, "Linkas dīķi" piedāvā iespējas makšķerēt, atpūsties telšu un piknika vietās, viesu namā.
Par semināru informē Viduslatvijas Lauku attīstības biroja lauku attīstības speciāliste Anita Briška: – Tā kā Madonas un citu novadu zemnieki ir pauduši lielu interesi par dīķsaimniecību, zivju audzēšanu, dīķu ierīkošanu un uzturēšanu, z/s "Mežvidi" īpašnieks Ilmārs Šķēls parādīs savas saimniecības zivju dīķus, pastāstīs, kā nodrošina zivju audzēšanas pilnu ciklu.
Interesenti tiks gaidīti 27. oktobrī pulksten 10 "Viršu" benzīntanka stāvlaukumā (ceļš Madona-Cēsis Liezēres pagastā, Ozolu krustojumā). Tālāk visi dosies uz semināra norises vietu.
Autore: IVETA ŠMUGĀ