VESTIENAS pamatskolas skolotāji ir lepni un priecīgi par skolēnu sasniegumiem sportā. – 24. janvārī Ērgļu novads kopā ar Latvijas Sporta federāciju organizēja biatlona sacensības. Tajās piedalījās arī vairāku skolu pārstāvji, tostarp arī Vestienas pamatskolas bērni. Ir gandarījums, ka viņiem veicās un ieguva godalgotas vietas, – atzīst pamatskolas direktores vietniece audzināšanas darbā Dina Podjavo.
Savukārt sporta skolotājs Juris Švarcs pastāstīja par rezultātiem un sportiskajām aktivitātēm.
– Ziemā skolā vairāk nodarbojamies ar distanču slēpošanu, orientēšanos uz slēpēm un biatlonu ar gaisa šautenēm. Sacensībās, kas notika Ērgļos, komandu vērtējumā ieguvām federācijas kausu. Tas bija labs ģenerālmēģinājums pirms jauniešu olimpiskajām dienām. Noteikti tajās piedalīsimies un pārstāvēsim skolu gan slēpošanā, gan biatlonā ar pneimatiskajiem šaujamieročiem. Tagad notiek skolu sacensības distanču slēpošanā. Uzskatu, ka skolēniem tajās veicas ļoti labi. Individuāli ir izcīnīta viena 1., viena 2. un divas 3. vietas. Un arī komandām ir trīs godalgotas vietas. Manuprāt, tie ir lieliski rādītāji, jo piedalījās daudz skolēnu. Pēc jauniešu olimpiādes notiks spēcīgāko sportistu slēpošanas mači, – informē Juris Švarcs.
Autore:AGRITA NUSBAUMA