Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Sportiskas aktivitātes kopā ar Mārtiņu Cipuli

Redakcija

Autors • 11.02.2020.

Sportiskas aktivitātes kopā ar Mārtiņu Cipuli
Burtu lielums

8. februārī Degumnieku slidotavā, spītējot laikapstākļiem, turējās uzlietais ledus, jo gaidījām ciemos kādu īpašu viesi. Patiesībā varam teikt droši, ka mums vienīgajiem slidotavā bija uzliets ledus un interesentiem bija iespēja tur paslidot.

Pasākumu organizēja un tā idejas autori bija Degumnieku jaunieši. Jau labu laiku jaunieši gaidīja salu un sniegu, lai varētu pavadīt laiku, spēlējot iemīļoto spēli – hokeju. Diemžēl ziema ar mums koķetēja, un sākotnējais pasākuma norises datums bija jāatceļ. Lai hokeja spēle un aktivitātes Degumnieku slidotavā būtu īpašas, aicinājām ciemos bijušo „Dinamo Rīga" hokejistu Mārtiņu Cipuli. Pašlaik sportists ir hokeja kluba „Kurbads" sastāvā.
Šis pasākums varēja notikt, pateicoties PuMPuRS projektam „Mēs Tev ticam!", kura ietvaros jaunieši realizēja iniciatīvu projektus, un šis bija viens no tiem. Ar jauniešu iniciatīvu jau piedzīvoti tādi notikumi kā tikšanās ar aktrisi Ievu Florenci un kēksiņu un burgeru gatavošana kopā ar Gerdu Garo pasākumā „Atklāj sevi kulinārijas pasaulē".
Mērķis šīm aktivitātēm ir palielināt izglītojamo motivāciju turpināt izglītību un veicināt viņu aktīvu līdzdalību ikdienas dzīvē. Caur darbošanos kopā ar citiem jauniešiem pierādīt, ka viņa iniciatīva ir svarīga un noderīga. Darbam, ko dari, ir jēga un iespēja kaut ko mainīt.
Ciemojoties pie mums, kopā spēlējot hokeju un piedaloties citās aktivitātēs uz ledus, jaunieši noteikti guva pārliecību, ka it viss var būt iespējams, ir tikai jātic. Interesanti, ka arī pats hokejists, mērojot ceļu uz šejieni, līdz pēdējam mirklim nav īsti ticējis faktam, ka pie mums, ārā pieturoties +4 grādiem, ir ledus.
Noslēgumā hokejists fotografējās ar pasākuma dalībniekiem, kā arī bija iespēja saņemt autogrāfu uz ripas.
Paldies jauniešiem, kas „dega" par šo ideju un organizēja pasākumu, īpaši paldies Ivo Lūsim. Paldies brīvprātīgā daba veicējiem, kas pasākumu nodrošināja ar karstu tēju, – Ralfam Bormanim, Jānim Tomam Litkem. Paldies gardās zupas virējām – Ivetai Šķēlai un Sandrai Mālniecei. Paldies vārtsargam Denisam Sovetovam, kas izlīdzēja ar vārtsarga formu.
Paldies pārvaldes vadītājam Aigaram Šķēlam, kas palīdzēja mums sarunāt tikšanos ar hokejistu Mārtiņu Cipuli un bija iniciators ledus liešanai.
Mēs lepojamies, ka dzīvojam šeit, Ošupes pagastā, un esam tik lieli un stipri, cik spējam sevi pārvarēt un izdarīt.


Degumnieku multifunkcionālā centra „13. km" jauniešu vārdā – DACE KALNIŅA


12.02.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px