26. maijā Varakļānu pirmsskolas izglītības iestādē „Sprīdītis" pirmo reizi notika sporta svētki.
Jaukā, saulainā dienā kopā sapulcējās „Sprīdīša" darbinieki, audzēkņi un viņu vecāki. Noskaņojums bija labs, bijām pilni enerģijas un gatavības cīnīties par uzvaru. Vecāki bija nedaudz nobažījušies, vai tik viņi varēs tikt galā ar sagatavotajiem uzdevumiem.
Bērnudārza vadītāja Ilga Mestere pasludināja svētkus par atklātiem, un grupiņas sadalījās pa sporta laukumiem, kur bija sagatavoti visdažādākie pārbaudījumi. Sākumā vingrinājumus izpildīja bērni, tad to pašu darīja viņu vecāki. Mēs metām bumbu grozā, metām riņķi, sitām bumbu pa vārtiem, lēcām pāri šķēršļiem, rāpāmies pa virvi, līdām cauri tunelim un pildījām daudzus citus uzdevumus.
Bērni ar lielu prieku, aizrautību piedalījās visos sporta veidos. Jūtot līdzi, sekoja, kā vingrinājumus izpildīja viņu vecāki. Ne vienmēr mums tie izdevās, bet šķiet, ka neviens to pat nepamanīja. Beigās notika stafete starp māmiņām un audzinātājām. Par lielu prieku bērniem, uzvaru izcīnīja māmiņas. Un tad bija apbalvošana – visi saņēma balviņas, medaļas.
Bijām noguruši, bet pilni pozitīvu emociju un iespaidu.
Liels paldies par organizētajiem svētkiem PPII „Sprīdītis" vadītājai Ilgai Mesterei, metodiķei Aijai Apeinei, sporta skolotājai Līvai Kančai un visam iestādes kolektīvam.
Ceram, ka šis pasākums kļūs par skaistu tradīciju, kas veicinās bērnu fizisko attīstību un stiprinās ģimenes.
Autore: ARVJA MAMMA