ĻAUDONAS kultūras namā šosestdien, 27. oktobrī, spēlēs grupa „Dadži".
– Balle sāksies pulksten 22. Grupas sastāvā ir ļaudonieši Imants Vīksna, Dzintars Driksna, Jānis Kuprans, Andris Vucāns un Laila Kaspare, daļa ir kādreizējās Ļaudonas grupas „Keda" dalībnieki. „Dadži", kā viņi paši smej, ir pusmūža krīzes trakums – vīri paši vakaros sanāk kopā, mēģina, ir iegādājušies aparatūru un instrumentus. Man ir liels prieks par šādiem ļaudoniešiem, kuri nesēž malā un nesūkstās par dzīvi, bet paši ir iniciatori patiesi apsveicamām lietām, – akcentēja Ļaudonas kultūras nama vadītāja Signe Smirnova.
Savukārt grupas dalībnieks Imants Vīksna pastāstīja, ka grupa „Dadži" muzicē ne tikai Ļaudonā, bet arī citviet – daudziem patīkot tas, ka viņi spēlējot „dzīvajā". Grupa darbojas jau apmēram pusotru gadu, mēģinājumi notiek reizi nedēļā.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA