MĒTRIENAS pamatskolā, kā jau daudzviet, aizvadītās nedēļas nogalē, 13. jūnijā, ar ziedu klēpjiem tika sveikti absolventi. Šajā skolā 9. klasi šogad absolvēja vien divi audzēkņi.
Mētrienas pamatskolas direktore Diāna Rudzīte teic, ka absolventi saņēma apliecības, kā arī dāvinājumā no skolas – par tradīciju ieviesto krūzīti ar skolas attēlu.
– Viens puisis plāno doties mācīties tālāk kādā no Madonas vidusskolām, vien vēl nav izlēmis – kurā. Savukārt otrs absolvents ir izlēmis tālāk mācīties par ugunsdzēsēju, – par tālākajām skolēnu gaitām pastāsta Diāna Rudzīte. Viņa secina, ka gadu no gada skolēnu skaits atšķiras, tāpēc iepriekšējā mācību gadā 9. klasē mācījušies vien divi skolēni, savukārt plānots, ka rudenī mācības 9. klasē uzsāks deviņi bērni.