17. augustā pulksten 10 sporta stadionā pulcēsies gadskārtējā velopārgājiena dalībnieki, lai pēc goda apļa dotos jaunajā velomaršrutā.
Kā pastāstīja Dzelzavas pagasta pārvaldes sporta darba organizatore Līga Klusa, šogad tiek gatavots jauns velopārgājiena maršruts, kas ir daudz īsāks – 9 km turp un atpakaļ: – Iepriekšējos gados velomaršruts bija 38 km, kas bija pa spēkam sportiskākajiem braucējiem. Pagājušajā gadā piedalījās 40 dzelzaviešu, vēl gadu iepriekš – 60. Ceram, ka šogad dalībnieku būs vairāk, jo ceļš nav pārāk garš. Velobraukšanas maršrutā aicinātas gan ģimenes ar bērniem, gan jaunieši, gan arī vecāka gadagājuma ļaudis. Paredzēta arī apbalvošana un vairākas citas aktivitātes.
Autore: IVETA ŠMUGĀ