LAZDONAS pagastā biedrībā – sieviešu klubiņā "Smaidas" apvienojušās 15 aktīvas dalībnieces, kas pēc ilgāka pārtraukuma tiek aicinātas uz tikšanos.
– "Smaidas" aicinātas uz sanāksmi 28. oktobrī pulksten 18 biedrības telpās pagasta padomē. Sanāksmē pārrunāsim turpmākās idejas, ko kopīgi varam īstenot, – pastāstīja biedrības – sieviešu klubiņa "Smaidas" vadītāja Ināra Fedotova. Iepriekšējo gadu klubiņa dalībnieces katru mēnesi rīkoja kādu tematisko pēcpusdienu. Vaicāta par pasākumiem, kas vēl paredzēti, Ināra Fedotova sacīja: – Šogad neizdevās aizbraukt ekskursijā uz Likteņdārzu, kā arī paviesoties lauku mājās ar tādu pašu nosaukumu kā mūsu biedrībai – "Smaidas" – Praulienas pagastā. Taču tas nenozīmē, ka atsakāmies no šīm idejām, kādreiz turp aizbrauksim. Toties ir arī jauni priekšlikumi – kopīgi ar "Caritas Madona" iesaistīties labdarības akcijā un arī tirdziņā "Kas vienam lieks, otram – par to prieks".
Autore: IVETA ŠMUGĀ