SAUSNĒJĀ Jāņa Zālīša Sausnējas pamatskolā zvana skaņas uz pirmo stundu jaunajā mācību gadā aicināja 62 skolēnus, līdz ar viņiem mācību gadu 1. septembrī uzsāka arī 17 bērni, kas apgūst pirmsskolas programmu.
– Skolas direktors Andris Dombrovskis, pauda gandarījumu, ka izdarīts viss iespējamais, lai skolēnu skaits optimāli tiktu saglabāts un skola varētu turpināt darbu. Ir taču tik labi, ja sakoptajā vidē bērni var mācīties māju tuvumā. Sekmes mācību darbā novēlēja arī Sausnējas pagasta pārvaldes vadītāja Liena Kārkliņa. Pirmajā skolas dienā tika veikti arī pirmie mācību uzdevumi. Katra klase sevi pierādīja jautrā aktivitātē, – informē Ērgļu novada pašvaldības informācijas speciāliste Ilze Daugiallo.
Autore: BAIBA MIGLONE