MĀRCIENAS pamatskolā skolēni un skolotāji aktīvi gatavojas Ziemassvētkiem un pirmā semestra noslēgumam. Mārcienas pamatskolas ārpusklases darba organizatore Iveta Kaire skaidro: – Pašlaik ir aktīvs laiks.
Skolēniem tuvojas pārbaudes darbi un visu, kas iekavēts, jāpaspēj izlabot līdz mēneša vidum, jo jau 19. decembrī skolā paredzētas Ziemassvētku svinības. Bet skolā nepārtraukti notiek dažādas aktivitātes, kas saistītas gan ar atpūtu, gan mācībām. Piemēram, pagājušajā pirmdienā Rīgā norisinājās stāstnieku konkurss "Teci, teci, valodiņa". Tajā piedalījās mūsu skolas 5. klases audzēkne Jeļizaveta Strade, kas konkursā ieguva Lielās stāstītājas nomināciju. Līdz pirmdienai jau ir jābūt izdekorētām klasēm, lai svētki skolā būtu gaiši un jauki. Klašu eglītes notiks 18. decembrī.
Paralēli mācībām bērni gatavo dažādus priekšnesumus, lai svētkos priecētu gan skolasbiedrus, gan vecākus. Skolēni ir iesaistījušies arī Latvijas makulatūras vākšanas akcijā. 1., 6. un 9. klases skolēni pretendē uz Zaļākās klases titulu.
Autore: AGRITA NUSBAUMA