Pavisam drīz būs skolēnu vasaras brīvlaiks. Kā vasarā rīkoties un uzvesties, lai pasargātu sevi no traumām un nelaimes?
Lai šajā laikā skolēniem nebūtu jāpiedzīvo nepatīkami starpgadījumi un nelaimes gadījumi, 7. maijā Cesvaines bibliotēkā tika organizēta Cesvaines sākumskolas skolēnu tikšanās ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un policijas pārstāvjiem.
Bibliotēkā viesojās Cesvaines vidusskolas 1.a un 1.b klase, kas uzklausīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Madonas daļas komandieri Māri Bulderu un Kārtības policijas nodaļas iecirkņa inspektoru Genādiju Krivicki. Māris Bulders skolēnus informēja par drošību pie ūdenstilpēm, rīcību, kad māju skar ugunsnelaime, un par to, kā rīkoties situācijā, kad nepieciešama palīdzība. Savukārt, policijas inspektors Genādijs Krivickis uzmanību vērsa uz bērnu drošību vasaras brīvlaikā, atrodoties vieniem mājās, uz ielas un dažādās sadzīves situācijās.
Skolēni ir informēti jautājumos par drošību un zina, kur vērsties pēc palīdzības, taču lieku reizi atgādināt, kur zvanīt un kā rīkoties ārkārtas situācijā, vienmēr ir lietderīgi.
Autore: KRISTĪNE VILCIŅA
AUTORES foto