KALSNAVAS pamatskolā pēc brīvdienām mācības atsākās, kā paredzēts – 6. janvārī.
Vaicāta, vai skolēni no attālākajām pagasta vietām nav ieputināti un ir sasnieguši skolu, Kalsnavas pamatskolas direktores vietniece audzināšanas darbā Linda Ūdre-Rizga atbildēja: – Gada sākumā daudzviet nebija elektrības, taču skolā, sākot otro mācību pusgadu, ir gan siltums, gan elektrība, arī ceļi ir tīrīti. Uz skolu bērni tiek, kursē arī divi skolēnu autobusi.
Skolas direktore Gunta Lapsa papildināja, ka skolēni tiek pārvadāti trijos maršrutos: Jaunkalsnava-Jāņukalns-Veckalsnava-Jaunkalsnava; Jaunkalsnava-Aiviekste-Jaunkalsnava un arī no Jaunkalsnavas Ļaudonas virzienā. Skolēniem ir jātiek līdz autobusa pieturai.
Autore: IVETA ŠMUGĀ