CESVAINES internātpamatskolas bērni 18. septembrī devās izpētīt koksnes produktu ražotni, lai iepazītos ar koksnes apstrādes un izmantošanas veidiem un pēc tam sagatavotu ražošanas izpētes darbu. Cesvaines internātpamatskolas direktore Anita Liepiņa atklāj: – Bērni ir iesaistījušies Zemkopības ministrijas izsludinātajā konkursā "Mans mazais pārgājiens".
Konkursa dalībnieki devās uz Biksēri, kā arī Cesvainē apskatīja vairākus objektus, kas saistīti ar kokiem. Savukārt sestdien skolēni, kas piedalījās novadpētniecības projektā "Kas pagātni pētī, tas nākotni svētī", brauca uz Tīreļu purvu, kur notika šī projekta noslēguma pasākums.
Rīt, 24. septembrī, skolas vides izglītības darba organizatore Elga Drante dosies uz Rīgu, lai saņemtu Atzinības rakstu par veiksmīgu darbību "Ilgtspējīgas attīstības vides izglītības un vides aizsardzības veicināšanā skolā un tās apkārtnē 2007.-2008. mācību gadā".
Autore: AGRITA NUSBAUMA