Degumnieku pamatskolas piecpadsmit 9. klases audzēkņiem ar kreimenīšu reibinošo smaržu izskanējis pēdējais skolas zvans, nu jau sākušies izlaiduma eksāmeni.
Ierasts, ka 1. septembrī 9. klases skolēni ieved pirmklasniekus skolas dzīvē, mūsu skolas pēdējā zvana pasākumā savus bērnus eksāmenu laikā ievadīja vecāki. Lai dotos uz beidzamo stundu, abiturientus pie rokas veda 1. klase kopā ar audzinātāju Anitu Pauliņu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 31.05.2011.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA
AUTORES foto