SIA "BĒRZAUNES komunālais uzņēmums" rīkotājdirektors Māris Belorags atklāj: – Apkuri sākām pirms nedēļas – pagājušajā otrdienā. Vienā katlumājā, kas apkalpo privatizētās mājas un kur nebija kārtībā caurules, gan procesu nācās uz neilgu laiku pārtraukt. Plus četrpadsmit grādu nav pārāk auksti, taču mitrums rada diskomfortu.
Grūti jau arī detalizēti izlemt – vienam dzīvoklim vajag, otram – it kā vēl nevajag siltumu. Protams, aptaujājām visas iestādes, bērnudārzu "Vārpiņa", tikai tad tapa pašvaldības lēmums. Katlumājās mums strādā ļoti atsaucīgi cilvēki – jau no septembra divreiz nedēļā padeva siltumu un karsto ūdeni. Visās trijās katlumājās izmantojam vietējo kurināmo – malku, šķeldu, skaidas. Apsildāmi objekti ir ne tikai Sau-
leskalnā, bet arī Bērzaunes centrā. Siltumtarifi no pagājušā gada 1. decembra līdz šā gada 1. decembrim paliek nemainīgi, taču pēc tam tie palielināsies apmēram par 10 procentiem, ja regulators tos apstiprinās, bet pagaidām tas viss vēl ir procesā.
Autore: ASTRA ZAGORSKA