MĒTRIENAS bibliotēkas vadītāja Maruta Oša kopā ar pagasta kultūras pasākumu organizatori Annu Anitu Amatu nākamceturtdien, 7. februārī, pulksten 15 aicina uz tradicionālo Sveču dienas pasākumu, kur nu jau trešo gadu galvenais akcents likts uz dzejas un mūzikas baudīšanu sveču gaismā.
Pirmajā gadā pie mums ciemojās Sarmīte Radiņa ar Madonas mūziķiem, pagājušajā gadā – barkaviete Anita Skrjabe, bet šogad gaidām tālākus viesus – dzejnieci Maiju Laukmani no Talsiem, kā arī Uldi Fridrihsonu no Saldus. Uz pasākumu ar devīzi "Siltums no sirds un svecēm" aicinām visus dzejas cienītājus, kolēģus no kaimiņu bibliotēkām un citus, – saka Maruta Oša.
Autore: ASTRA ZAGORSKA