Iestājoties drēgnākam laikam, redakcijā tika saņemts zvans no Sarkaņu pagasta iedzīvotājas, kas satraucās, vai 15. oktobrī, kā tika solīts, mājām tiks piegādāts siltums, jo katlumājā tiekot veikts ievērojams remonts.
Sazinoties ar Sarkaņu pagasta komunālā dienesta vadītāju Rolandu Vēzi, noskaidrojām, ka solītajā datumā siltums tika palaists. Jautāts par remontdarbiem katlumājā, Rolands Vēzis stāstīja: – Iedzīvotājiem bija pamats satraukumam, bet kopš vakardienas dzīvokļi ir silti. Parasti daudzdzīvokļu mājas sāk apkurināt tikai tad, kad trīs dienas pēc kārtas vidējā gaisa temperatūra ir +8 grādi. Pašlaik problēma ir divu daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem, jo nav siltā ūdens. Viņi ir informēti, un šī nepilnība tiks novērsta nedēļas, augstākais divu, laikā. Sarkaņu pagasta katlumājai remonts bija nepieciešams jau sen, un šīs vasaras sākumā sākām kārtot atbilstošos dokumentus, lai tas varētu notikt.
– Jūnija sākumā tika izsludināts konkurss par katlumājas rekonstrukciju. Tajā laikā vēl nebija īsti zināms, vai tiks piešķirta novadu nauda, jo remontu paredzēja veikt no tās. Iepirkuma process notika ilgāk par mēnesi. Tikai 11. augustā pretendenti iesniedza savus piedāvājumus. Konkursā uzvarēja akciju sabiedrība "Komforts" no Tukuma. Firma sastādīja grafiku, kad darbi tiks pabeigti, – skaidroja Rolands Vēzis.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 16.10.2008.
Autore: AGRITA NUSBAUMA
OĻĢERTA SKUJAS foto