Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Sezonu uzsāk pašdarbnieki

Redakcija

Autors • 29.09.2010.

Burtu lielums

MĒTRIENAS pagasta pašdarbnieki tāpat kā citos pagastos septembrī uzsākuši jauno sezonu.

– Lielākās izmaiņas saistās ar sieviešu kori „Jūsma", kas šoruden uzsāka septiņpadsmito sezonu. Korim ir mainījušies diriģenti. Mūsu diriģentei Baibai Āboliņai-Smirnovai grūti apvienot darbu, mācības Rīgā ar regulāriem mēģinājumiem Mētrienā, un pēc ilgākām pārdomām kori vadīt piekrita Artūrs Grandāns. Artūram gan šis ir trešais kolektīvs, kā arī, protams, darbs Madonas mūzikas skolā, taču mēs esam priecīgi, ka viņš piekrita ar kori darboties, un nu katru piektdienas vakaru sanākam uz mēģinājumiem. Pirmais lielākais koncerts būs valsts svētkos, 18. novembrī, kad uzstāsies visi mūsu pagasta pašdarbības kolektīvi, – „Staram" pastāstīja Mētrienas tautas nama vadītāja Anna Anita Amata. – Jauno sezonu uzsācis arī senioru deju kolektīvs, dāmu deju grupa (vadītāja Solvita Stulpiņa) un jauniešu deju kolektīvs (Anna Anita Amata). Oktobrī regulārus mēģinājumus atsāks arī dramatiskais kolektīvs. Iestudēsim Gunāra Priedes lugu „Otīlija un viņas bērnubērni", – piebilst tautas nama vadītāja, kas pati vada arī dramatisko kolektīvu. – Savukārt 16. oktobrī Mētrienā sabrauks jaunie dīdžeji. Šis festivāls pie mums notiks jau piekto gadu. Ir saņemti jau seši pieteikumi no Madonas, Kalsnavas un, protams, arī mūsējiem, bet mēneša beigās gaidām ciemos Kalsnavas dramatisko kolektīvu.

Autore: BAIBA MIGLONE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px