BĒRZAUNES pagasta Gaiziņkalnā ar devīzi "Slēpojam, svinam, lustējam!" 20. martā notiks tradicionālais pavasara ieskandināšanas karnevāls "Golgāt-traks 2010".
SIA "Abi 2" īpašnieks Juris Stradiņš saskaita, ka masku karnevālu "Golgāt-traks" pēc tradīcijas atjaunošanas Gaiziņkalnā rīko jau sesto pavasari. Viņš aicināja jau laikus parūpēties par masku, netradicionālu braucamo un šosestdien doties izbaudīt aktīvo atpūtu uz Gaiziņkalnu. – Sniega vēl ir daudz, slēpot varēsim līdz Lieldienām, bet pavasara sagaidīšana uz kalna dažādās aktivitātēs jau ir ierasta. Ziemas sezona tuvojas noslēgumam, bet vēl ir jāizmanto dāsnā dabas dāvana – sniegs.
Pulcēšanās paredzēta jau no pulksten 10. Visus sagaidīs, priecēs un kustinās šīs dienas un vakara vadītājs Imants Vekmanis un DJ "Skorpions". Karnevāla programmā iekļautas jautras izdarības – lielā bunduļšļūkšana (vizināšanās ar kamerām) un ar visu, kas pie rokas. Kā jau karnevālā uzmanība tiks veltīta maskām, un labākās maskas tiks apbalvotas. Noritēs sacensība par labākās sniega figūras titulu, varēs izcelties sporta disciplīnā "Netradicionālie braucamie" (agregātu parāde un nobrauciens no Golgāta), būs trakais borderkross, milžu cīņas virves vilkšanā, vietējais hokejs uz vietējā dīķa, vizināšanās ar zirgiem un zirgu kamanām, plaša mēroga muļķa dzīšana jautrajās atrakcijās, vakarā – disenīte. Pulksten 19 gaidāma "Lielā Golgāta" motorizētā iekarošana – vienreizēja iespēja katram ar savu ‘'buiku'' uzbraukt kalnā. Uguņošana būs pulksten 22. Ar programmu sīkāk var iepazīties interneta mājas lapā www.gaizins.lv.
Autore: IVETA ŠMUGĀ