Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Sestdien iedegs lielo egli

Redakcija

Autors • 10.12.2009.

Burtu lielums

CESVAINĒ pie pašvaldības ēkas sestdien pulksten 16 notiks tradicionālā Ziemassvētku egles iedegšana.

– Bet pirms tam mazliet pakavēsimies atmiņās pie aizvadītās vasaras, kad Cesvainei tika svinēta 800 gadu jubileja. Pilī visi kopīgi varēsim noskatīties filmiņu par jubilejas svinībām. Savukārt mūzikas un mākslas skolas zālītē darbosies mājražotāju tirdziņš, kurā varēs iegādāties gan medu, gan dažādus citus mājražojumus, arī apsveikumus utt. Pulksten 16 pie domes ēkas iededzināsim Ziemassvētku egli, – stāsta Cesvaines kultūras nama direktors Viktors Leimanis.

– Parasti šajā reizē tiek sniegti arī priekšnesumi, bet šoreiz vairāk būs dažādas atrakcijas un rotaļas. Mīļi gaidīti gan lieli, gan mazi, lai kopīgi ieskandētu tuvojošos svētkus.

Autore: BAIBA MIGLONE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px