Sestdien, 3. jūlijā, Madonas novada Liezēres pagasta Ozolos notiks Latvijas un Baltijas čempionāts endurokrosā.
Sacensību organizators Normunds Urtāns stāsta: – Sacensības notiks Ozolos. Ceram uz labiem laika apstākļiem, un aicinu skatītājus doties sestdien uz Liepiņkalnu atbalstīt braucējus, labi atpūsties un gūt pozitīvas emocijas. Skatītājiem būs, ko redzēt, jo trases garums ir 7 km. Piedalīsies Latvijas čempionāta klases: E1, E2, E3, Seniori, 85 cm3 un Kvadri Open; LaMSF kausa izcīņas klases: Hobija, C, Veterānu, Kvadri ATV, Kvadri C; MK „Moto A-Z" kausa izcīņas klases: „Zelta mopēds". Skatītājiem ļoti interesanti varētu būt „Zelta mopēda" dalībnieku starti. Starts solo klasēm būs pulksten 11, pēc tam „Zelta mopēda" pirmais starts – pulksten 13.30. Pulksten 14 starts tiks dots kvadru klasēm un noslēgumā 15.30 – otrais starts „Zelta mopēdam". Pulksten 16 visi tiek aicināti uz apbalvošanu, kur katrā grupā 1.-4. vietas ieguvēji saņems kausus un piemiņas veltes. Uz tikšanos Liepiņkalnā!
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ
Foto no arhīva