Atkal ir aizskrējis viens gads. Raibs bezgala, jo gājis visādi. Bet jaunais – 2012. – gads ir iesākts ar ļoti jauku pasākumu.
5. janvārī Stirnienes tautas nama siltajā un mājīgajā telpā čalodami pulcējās Stirnienes, Murmastienes un Sīļukalna seniori, lai nosvinētu jaunā gada atnākšanu un vēlētu laimes sev un citiem.
Ziemassvētku un Jaungada noskaņā par koncertu senioriem bija parūpējušies Stirnienes skolas un tautas nama pašdarbnieki – bērnu ansamblis, dāmu ansamblis „Varavīksne" un puišu ansamblis „Draudzība".
Lai gan sapulcējušies bija pārnovadu ļaudis, tomēr kopējās iepazīšanās laikā noskaidrojās, ka „pasaule ir maza" un katram ir kāda saistība ar Stirnieni, Varakļānu novadu un vienam ar otru.
Pēc iepazīšanās pēcpusdiena tika aizvadīta ar aizraujošiem stāstiem, lustīgiem dančiem, aktīvām rotaļām, sirsnīgām dziesmām un azartiskām spēlēm un sacensībām, kurās, protams, uzvarēja draudzība.
Paldies senioriem par atsaucību, pašdarbniekiem par priekšnesumiem un Agnesei par jauko mūziku!
Lai visiem laimīgs un bagāts jaunais gads!
Autore: KRISTĪNE STRODE,
Varakļānu novada kultūras darba koordinatore
Foto no pasākuma