Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

“Sen tas bija” — kolhoza laikos

Redakcija

Autors • 22.04.2008.

Burtu lielums

MĀRCIENAS pagastā kādreiz pastāvēja kolhozs "Zelta druva". "Sen tas bija" – tāds nosaukums izvēlēts pasākumam, kas paredzēts 26. aprīlī pulksten 17 Mārcienas kultūras namā, lai sapulcinātu visus, kas kādreiz strādājuši kolhozā "Zelta druva", arī uzņēmumā "Aerosols".

Par gaidāmo pasākumu, kas būs kā bijušo darbinieku salidojums, stāsta Mārcienas kultūras nama direktore Zanda Buzina.

– Šādu pasākumu Mārcienas kultūras nams sadarbībā ar pagasta padomi rīko pirmo gadu. Ir pagājuši 15 gadu, kopš kopsaimniecība tika likvidēta, bet savulaik kolhozā "Zelta druva" darba mūžu vai tā daļu aizvadījuši daudzi mārcēnieši.

Reizēm ir vajadzīgs kāds impulss, lai sapulcētos, pakavētos atmiņās par laikiem, kas bijuši Latvijas laukos. Kamēr vēl privātajās lauku saimniecībās nav sākušies lielie zemes darbi, ir iespēja "salidot" no malu malām, – aicina organizatore.

Vispirms būs koncerts, ko gatavo pašdarbnieki. Interesants solās būt skečs no slaucēju un traktoristu dzīves. Pēc koncerta – balle, kur sanākušos dejot aicinās Pēteris Leiboms. Pasākumā ieeja ir brīva, un aicināti visi, kas atceras "tos laikus".

Autore: IVETA ŠMUGĀ


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px