Jo agrāk iestāda, jo agrāk novāc ražu (gan ne vienmēr). Vairāk ir vajadzīga saules gaisma un siltums. Tā visa pavasarī bija gana, tāpēc arī saldāki un garšīgāki nogatavojas tomāti, vairāk ražo arī gurķi. Par to kārtējo gadu pārliecinājās arī SIA "Aiva G" siltumnīcu dārzeņu audzētāji Barkavā.
Barkaviešiem ir veicies, ka pašiem netālu no centra ir savas siltumnīcas, līdz ar to – arī vietējie gurķi un tomāti.
Siltumnīcu dārzeņiem – gurķiem un tomātiem – saulainais laiks bija pa prātam, un tie ļoti ātri šogad izauga un sāka ražot. SIA "Aiva G" valdes locekle Silvija Grudule stāsta, ka pirmie pašu audzētie tomāti nogaršoti jau maija beigās. – Tie bija no "Rītausmas" vestie tomātu stādi, kam pirmajiem ienācās raža. Pašu audzētie tomātu stādi arī saņēmās un neko daudz neatpalika. Katram ceturtajam tomātam ir atstāta otra galotne, lai novāktu lielāku ražu. Tā praktizē arī Somijas siltumnīcās.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 28.06.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto