BĒRZAUNĒ šogad būs tikai Saulgriežu balle, kas gan neizslēdz līgošanu pēc sirds patikas. – 22. jūnija vakarā Līgosvētkus bērzaunieši varēs svinēt, aizejot uz Bērzaunes pilskalnu, – teic Sauleskalna kultūras nama vadītāja Aija Pavlova, izvēli tāpat kā daudzviet citur pamatojot ar salīdzinoši netālo Raiskumu un Raimonda Paula ziņģu vakaru.
– Jau vairākus gadus līgojam pilskalnā, jo savas estrādes mums nav, – saka Aija Pavlova, bet šovakar aicina no sirds papriecāties kopā ar grupu "Vidus" no Madonas. Būs siers un alus – no pašvaldības.
Autore: ASTRA ZAGORSKA