DZELZAVAS pašvaldības lauksaimniecības konsultante Astrīda Plotka ir satraukta par to, kas notiek valstī: – Pašvaldības darbinieki ir noraizējušies par to, kāda būs nākotne iedzīvotājiem. Uzskatu, ka situācija pašlaik ir smaga.
Ikvienu, manuprāt, satrauc darba jautājums un ikmēneša ieņēmumi. Zemnieki ir rakstījuši projektus, aizņēmušies naudu, bet neviens nezina, kas notiks tālāk. Uz priekšu neko nevar paredzēt. Cilvēki tomēr iet un dara, nevis, izdzirdot par krīzi, nolaiž rokas. Zemnieku pagastā ir palicis ļoti maz, bet ir prieks, ka viņi cīnās. Arī SIA "Agro Dzelzava" rakstīja projektu par fermas būvniecību. Firma darbojas un cenšas izdzīvot šajos grūtajos laikos. Pagasta iedzīvotājiem, kuriem nav izpirkta zeme, vēl ir laiks to izdarīt. Es uzskatu, ka katram pašam ir kaut kas jādara, nevis jāgaida, kad to izdarīs viņa vietā, un tad arī mainīsies dzīves kvalitāte.
Autore: AGRITA NUSBAUMA