DZELZAVAS pamatskolā piektdien izskanēja pēdējais zvans. Tagad skolēni steidz padarīt iekavētos darbus, bet devītā klase gatavojas eksāmeniem. – Šis laiks skolā ir saspringts. Piecpadsmit skolēnu beigs devīto klasi, un visi tagad gatavojas noslēguma eksāmeniem.
Priecājos par viņiem, jo audzēkņu attieksme pret darbu ir pozitīva. Ir satraukums, bet skolotāji absolventus atbalsta. Sestdien un svētdien skolēni devās ekskursijā. Kopā ar skolotāju Leontīni Sirmo bērni apskatīja Latgali. 28. maijā skolēniem būs tikšanās ar probācijas dienestu. 29. maijā viņi dosies pārgājienos pa Dzelzavas pagastu, bet 30. maijā skolā tiks apbalvoti visi bērni, kas nesuši skolas un pagasta vārdu Latvijā, kuri aktīvi iesaistījušies skolas dzīvē. Ir neizsakāms prieks par pamatskolas skolēnu Andri Ugaru un viņa vectēvu, jo viņi ir ielūgti uz Meža dienām Varakļānos. Visi esam pozitīvi noskaņoti, – pastāstīja Dzelzavas pamatskolas direktore Indra Zukure.
Autore: AGRITA NUSBAUMA